درباره ما

Home / درباره ما

در راستای توسعه و آبادانی کشور و پاسخگویی به نیازهای روزافزون پروژه های مختلف عمرانی، ژئوتکنیکی، ژئوفیزیکی، زمین شناسی و معدن، جمعی از کارشناسان صاحب نظر از سال ۱۳۸۹ مشغول به فعالیت و پژوهش در این عرصه بوده و در سال ۱۳۹۵ با نام  شرکت مشاوره ای مهندسی و پیمانکاری آرین زمین فیدار (پارس ژئوتک) با مسئولیت محدود فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب، پرسنل متعهد، متخصص و جوان و با استفاده از جدیدترین دستاوردهای علمی و مهندسی در انجام پروژه های خود در سطح کشور همواره در خدمت جامعه ی مهندسی و آبادانی ایران عزیز بوده است علاوه بر این بدون محدودیت مرزها پا به آنسوی مرزهای کشور نیز گذاشته و با انجام پروژه های کوچک و بزرگ مهندسی در کشور های همسایه و خاورمیانه همواره افتخاری برای کشورمان بوده و خواهد بود.

این مجموعه با دارا بودن تجهیزات و فن آوری های نوین و کارشناسان صاحب سبک و با استقرار سیستم های جدید مدیریتی تلاش دارد تا گام های بلندی را در گسترش فعالیت های محوری شرکت رقم بزند. ما در این راه همواره دست یابی به تکنولوژی های نوین و برتر و عرضه خدمات استاندارد را در نظر داشته و خواهیم داشت.